• 16 Niedziela Zwykła,18 VII 2021 r.
    1. Przeżywamy trzecią niedzielę miesiąca. Msze św. o godz. 8. 00; 11. 00 i 15. 00.
      O 14. 45 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele parafialne. Dziękujemy za złożone ofiary.
    2. W liturgii tygodnia, który przed nami przypada:

Czwartek: Święto św. Marii Magdaleny.

Piątek: Święto św. Brygidy, patronki Europy.

Sobota: Wspomnienie św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji.

Niedziela: Jest czwartą miesiąca. Msze św. o godz. 8. 00; 11. 00 i 15. 00. O 14. 45 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców
    i podróżujących. Po każdej Mszy św. obędzie także zbiórka do puszek na poszkodowanych wspomnianych w odczytanym apelu Przewodniczącego KEP.

• W poniedziałek, środę,  czwartek i sobotę Msze św. o godz. 18. 00, a od 17. 30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec. We wtorek i piątek Msza św. o godz.7. 00.
    • Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: Piekielniak, Wrzodak, Potasz, Banaś, Giza, a na ten tydzień o sprzątanie kościoła prosimy rodziny: Giza, Kośmider, Skoczylas, Żuchowicz i Łasak. Dziękujemy osobom, które wzięły wczoraj udział w Pielgrzymce do Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Bóg zapłać za wspólne pielgrzymowanie śladami naszego, świętego Rodaka, Jana Pawła II. Dziękujmy również za złożone przy tej okazji ofiary na nasze sanktuarium fatimskie.
  • 15 Niedziela Zwykła,11 VII 2021 r.

W liturgii tygodnia, który przed nami przypada:

Poniedziałek: Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa
    i męczennika.

Wtorek: Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji. W naszej parafii Dzień Fatimski. Kazania w tym dniu będzie głosił ks. Paweł Przybyło z parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. Msze św. w tym dniu
    o godz. 10. 00 i 18. 00 z procesją fatimską wokół naszego kościoła.

Czwartek: Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

Piątek: Wspomnienie Maryi Panny z Góry Karmel.

Niedziela: Jest trzecią miesiąca. Msze św. o godz. 8. 00; 11. 00 i 15. 00. O 14. 45 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele parafialne.

• W poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę Msze św. o godz. 18. 00, a od 17. 30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec. W środę Msza św. o godz.7. 00.
    • W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne Pomocników Maryi. Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich, zwłaszcza dzieci do włączenia się w grupę Pomocników Maryi. Przynieśmy karteczki z naszymi modlitewnymi intencjami. Niech swoje intencje napiszą również dzieci.
    • W sobotę wyruszamy na pielgrzymkę śladami Jana Pawła II. Będziemy w Krakowie, w sanktuarium Bożego Miłosierdzia, oraz w sanktuarium św. Jana Pawła II. Odwiedzimy także Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice. Wyjazd o godz. 5. 30
      z parkingu parafialnego.
    • Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: Słowik, Słowik, Banaś, Łopata i Wójcik, a na ten tydzień o sprzątanie kościoła prosimy rodziny: Piekielniak, Wrzodak, Potasz, Banaś, Giza. Dziękujemy osobom, które wzięły udział w Rodzinnej Pielgrzymce Rowerowej do parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Luszowicach, a strażakom z OSP Maniów za zabezpieczenie trasy.
  • 13 Niedziela Zwykła 27 VI 2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy  ostatnią niedzielę czerwca i pierwszą wakacji.  Msze św. o godz. 8,00, 11,00 i 15,00 Nabożeństwo czerwcowe, a następnie  Msza św. O 14,45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. W liturgii tygodnia, który przed nami będziemy przeżywać:

Poniedziałek:  Wsp. św. Ireneusza bpa i męcz.

Wtorek : Uroczystość św. Apostołów Piotra o Pawła. Msze św. o godz. 7,00, 10,00 i 18,00. Składka tzw. świętopietrze na cele Stolicy Apostolskiej.

Środa: Od 17,15 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych przed  pierwszym piątkiem.

Czwartek:  Pierwszy miesiąca. Modlimy się o powołania i za powołanych. Od 17,15 spowiedź  pierwszo piątkowa dzieci.

Piątek:  Pierwszy miesiąca.  Msze św. o 7,00 i 18,00. Od 17,00 spowiedź dla dorosłych.  Od godz. 8,30 ks. Proboszcz będzie odwiedzał chorych,  po wcześniejszym ich zgłoszeniu.

Sobota:  Pierwsza miesiąca.  Na 17,30 zapraszamy wszystkich czcicieli Pani Fatimskiej oraz Jej Rycerstwo.

Niedziela: Pierwsza  miesiąca lipca.  Msze św. o godz. 8,00, 11,00 i o 15,00.   O 14,45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: Balicki, Czapla, Jakubek, Balicki, Soja, a o sprzątanie w tym tygodniu prosimy rodziny:  Duda, Słowik, Sikora, Sikora, Ryczek i Urban.   Sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4.  W tym tygodniu o godz. 17,30 Różaniec  wobec Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie i  do środy nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza  św.   W czasie wakacji Msze św. poranne w dni powszednie będą o godz. 7,00.

5.  Z racji 40-lecia  parafii  i  Roku św. Józefa, 10 lipca w  sobotę  ks. Wojciech organizuje rowerową pielgrzymkę do kościoła św. Józefa w Luszowicach .  Spotkanie dla chętnych w piątek po nabożeństwie wieczornym. Będzie też możliwość pielgrzymowania busem dla tych, którzy nie mogą rowerem. Zachęcamy do udziału.  Dla orientacji czy będą chętni prosimy o zgłoszenia w zakrystii. Natomiast  17 lipca będzie organizowana pielgrzymka do Kalwarii i Wadowic .
    Zgłoszenia do piątku w zakrystii.