• Ogłoszenia Parafialne

13 Niedziele Zwykła  26  VI  2022r.

1. Przeżywamy  13 niedzielę zwykłą i pierwszą wakacji. Msze św. o godz. 8,00; 11,00 i o 15,00, o 14,45 Koronka  do Miłosierdzia Bożego.

2. W liturgii tygodnia, który przed nami będziemy przeżywać:

Wtorek: Wsp.  św. Ireneusza bpa i męcz.  Nie ma Mszy św. wieczornej.

Środa: Uroczystość św. Piotra i Pawła Apostołów. Msze św. o godz. 7,00, 10,00 i 18,00. Składka przeznaczona jest na cele Stolicy Apostolskiej. Od 17,00 spowiedź pierwszo piątkowa dla dzieci pierwszokomunijnych.

Czwartek:  Od 17,00 spowiedź dla dzieci przed pierwszym piątkiem.

Piątek: Pierwszy miesiąca. od godz. 17,00 spowiedź dla dorosłych. Od godz. 8,00 ks. Proboszcz będzie odwiedzał chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o wcześniejsze ich zgłoszenie.

Sobota:  Pierwsza miesiąca.  Na godz. 17,30 zapraszamy wszystkich czcicieli Pani Fatimskiej oraz Rycerstwo.

Niedziela:  Pierwsza miesiąca lipca. Msze św. 8,00; 11,00 i o 15,00 poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: Jakubek, Rój, Kupiec, a o sprzątanie w tym tygodniu prosimy rodziny: Jagieło, Łachut  i Duda, Podkówka i Kobos.

5. Dziękujemy panom Kamilowi Chrabąszczowi i Jakubowi Chrabąszczowi za wykonaną instalację multimedialną w sali spotkań młodzieży na plebani.

.

: