6  Niedziela Zwykła    13 II 2022r.

1.Przeżywamy drugą niedzielę lutego..  Msze św. o godz. 8. 00; 11. 00 i 15. 00. O 14. 45 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych. Dziś także 13 –ty dzień miesiąca i dlatego po Mszy św. popołudniowej Różaniec.

2. W liturgii tygodnia, który przed nami przypada:

Poniedziałek: Święto w. Cyryla i Metodego patronów Europy.

Niedziela: Trzecia miesiąca. Msze św. o godz. 8. 00; 11. 00 i 15. 00. O 14. 45 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Składka przeznaczona jest na cele parafialne. Składka na Seminarium Duchowne będzie w kolejną niedzielę.

3.  W tym tygodniu codziennie Msza św. o godz. 17. 00, a od 16. 30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec. Msze święte poranne  oprócz soboty o godz. 6.30.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: Mikus, Warzecha, Frącz, Bzduła i Dzięgiel, a na ten tydzień o sprzątanie kościoła prosimy rodziny: Ryczek, Kwaśniewski, Sołtys Przewoźnik, Izba.

5. We wtorek na Mszę św. i spotkanie po Mszy św. wieczornej zapraszamy  rodziców wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi.  W piątek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Pomocników Maryi.