25 Niedziela Zwykła – 19.09.2021r.

25 Niedziela Zwykła     19 IX 2021r.

1. Przeżywamy  trzecią niedzielę miesiąca i Światowy Dzień Środków społecznego Przekazu. Msze św. o godz. 8,00, 11,00 i o 15,00. O 14,45 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na cele parafialne.

2. W liturgii tygodnia będziemy przeżywać:

Poniedziałek:  Wsp św. Andrzeja Kim Teagom, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy męcz. koreańskich.

Wtorek: Święto Świętego Mateusza Ewangelisty.

Czwartek:  Wsp. św. o. Pio z Pietrelciny prezb.

Niedziela:  Ostatnia  miesiąca. Msze św. o godz. 8,00; 11,00 a o godz. 15,00. O 14,45 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Jest to Dzień Modlitw o Trzeźwość i Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: Frankowski, Pietras, Liszka, Pulak, a o sprzątanie w tym tygodniu prosimy rodziny: Gągała, Stochliński, Klara, Sówka, Mietelski.

4. Codziennie  o 17,30 wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Różaniec i Msza św.

5. We wtorek spotkanie DSM po Mszy św. wieczornej. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej. W piątek spotkanie KSM. Zapraszamy także tych, którzy zechcieliby się przyłączyć do tej grupy.

6. Panu sołtysowi z Maniowa, Pawłowi Łabuzowi dziękujemy za ufundowanie produktów na grilla na Dekanalny Dzień Skupienia LSO. Dziękujemy też paniom, które pomogły w zorganizowaniu tego spotkania.

.