• Ogłoszenia Parafialne

19 Niedziele Zwykła  7 VIII  2022r.

1. Przeżywamy  19 niedzielę zwykłą i pierwszą miesiąca sierpnia. Msze św. o godz. 8,00; 11,00 i o 15,00, o 14,45 Koronka  do Miłosierdzia Bożego. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na cele diecezjalne.

2. W liturgii tygodnia, który przed nami będziemy przeżywać:

Poniedziałek: Wsp.  św. Dominika prezb.

Wtorek: Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

Środa: Święto św. Wawrzyńca diak. i męcz.

Czwartek: Wsp. św. Klary.

Sobota:  Dzień Fatimski. Nabożeństwa o  godz. 10,00  i o 18,00 z procesją różańcową i udziałem członków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka wraz ze swym opiekunem diecezjalnym ks. prał. Zbigniewem Guzym.

Niedziela:  Druga miesiąca . Msze św. 8,00; 11,00 i o 15,00 poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom:  Duda, Ślęczkowski i Korczak, a o sprzątanie w tym tygodniu prosimy rodziny: Siutaj, Topór, Malec, Misiaszek, Kaczkowski i Chrabąszcz.

5. Dziękujemy panom Longinowi Filipskiemu, Marcinowi Malcowi, Franciszkowi Łabuzowi, Józefowi  Gadziale i Piotrowi Kwaśniewskiemu za pracę przy wzmocnieniu konstrukcji zawieszenia dzwonów na wieży naszego kościoła.

6. W poniedziałek, środę i piątek Msza św. o godz. 18,00 poprzedzona adoracją i modlitwą różańcową, a we wtorek i czwartek o godz. 7,00.

.

: