Ogłoszenia Parafialne

 • Ogłoszenia Parafialne

  19 Niedziele Zwykła  7 VIII  2022r.

       1. Przeżywamy  19 niedzielę zwykłą i pierwszą miesiąca sierpnia. Msze św. o godz. 8,00; 11,00 i o 15,00, o 14,45 Koronka  do Miłosierdzia Bożego. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na cele diecezjalne.

      2. W liturgii tygodnia, który przed nami będziemy przeżywać:

  Poniedziałek: Wsp.  św. Dominika prezb.

  Wtorek: Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

  Środa: Święto św. Wawrzyńca diak. i męcz.

  Czwartek: Wsp. św. Klary.

  Sobota:  Dzień Fatimski. Nabożeństwa o  godz. 10,00  i o 18,00 z procesją różańcową i udziałem członków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka wraz ze swym opiekunem diecezjalnym ks. prał. Zbigniewem Guzym.

       Niedziela:  Druga miesiąca . Msze św. 8,00; 11,00 i o 15,00 poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych.

     3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom:  Duda, Ślęczkowski i Korczak, a o sprzątanie w tym tygodniu prosimy rodziny: Siutaj, Topór, Malec, Misiaszek, Kaczkowski i Chrabąszcz.

     5. Dziękujemy panom Longinowi Filipskiemu, Marcinowi Malcowi, Franciszkowi Łabuzowi, Józefowi  Gadziale i Piotrowi Kwaśniewskiemu za pracę przy wzmocnieniu konstrukcji zawieszenia dzwonów na wieży naszego kościoła.

     6. W poniedziałek, środę i piątek Msza św. o godz. 18,00 poprzedzona adoracją i modlitwą różańcową, a we wtorek i czwartek o godz. 7,00.

                                                    

    

  .

   

  :

  .

  .